ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ВЕЛОСПОРТУ!

25.08.2018 року (субота) ІІ Відкритий турнір Кубок м. Люботин з велоспорту МТБ «Мій друг-велосипед»

До участі у змаганнях допускаються велосипедисти м. Люботина, Харкова та Харківської області за віковими групами:
- діти 2008 р.н. та молодші;
- юнаки та дівчата 2006-2007 р.н.,
- юнаки та дівчата 2004-2005 р.н.,
- юнаки та дівчата 2002-2003 р.н.,
- дорослі 2001р.н. та старші.
Групи діляться на окремі підгрупи у кожній віковій категорії  спортсмени та аматори.
    Турнір проводиться під патронатом Люботинського міського голови Лазуренка Л.І.
та федерації велосипедистів Харківської області.
Всі учасники змагань повинні мати велошолом та технічно налагоджені велосипеди.
Також необхідно мати наступні документи: копію документу, що посвідчує особу; копію ідентифікаційного коду; страховку, допуск лікаря або розписку батьків, які несуть відповідальність за стан здоров’я дитини.

Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил дорожнього руху, правил змагань та технічний стан велосипеду.
Змагання проводяться 25 серпня 2018 року  у м. Люботині на спеціально підготовленій трасі.
Збір учасників о 10.30  у центральному міському парку. Початок змагань об 11.00 год.
Проїзд учасників із м. Харкова електропотягом за розкладом:
Харків-Пассажирський – Огульці, відправлення о 09.10 год., прибуття до станції Люботин о 09.57 год.;
Харків -Балашовський – Мерчик, відправлення о 09.19 год., прибуття до станції Люботин о 10.06 год.

Оргкомітет інформує, що заявки на участь у змаганні приймаються до 23 серпня 2018 року за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська, 24 ІІ поверх (будівля БТІ) відділ у справах молоді та спорту та КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»
Попередня реєстрація учасників здійснюється за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/qzhfTdhrzhM1tcbt2
Контактні телефони: (057) 741-14-86, (057) 741-21-99
Альбом: ШАНОВНІ ЛЮБИТЕЛІ ВЕЛОСПОРТУ!
Дата публікації: 08:26 02.08.2018