Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 23.07.2018 року по 27.07.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле; вул.Деповська,45,52,54,58,58а; вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а; вул. Злагоди,9, вул.Деповська,25/7 - (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).
2.Проведено обстеження житлового будинку за адресою вул. Будівельна,9(3під.-кв.15) ,вул. Деповська,52 (горищне приміщення) з приводу виявлення та усунення протікання  покрівлі на  звернення  мешканців.
3.Проведено обстеження місць загального користування житлового будинку за адресою вул. Світла,14 (2під.) на звернення мешканців(кв.13) з виявлення причини протікання м’якої  покрівлі.
4.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі водовідведення підвального приміщення житлового будинку за адресою в-д. Р.Тичинського,1 на звернення мешканців (кв.8,кв.10) з приводу  протікання мережі водовідведення.
5.Виконано поточний ремонт шиферної покрівлі житлового будинку по вул. Ціолковського,3 (2під.-  6,0 м2),вул. Ціолковського,7 (6,0м2),вул. Будівельна,15(1під.,3під.).
6.Виконано усунення протікання внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового будинку по вул. Р.Тичинського,1 (2під.-підвал).
7. Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  липень  місяць 2018 року.
8.Виконано  ремонт  оголовків  по  житловому  будинку  по  вул. Ціолковського,3 (2під.-3шт.).
9.Розпочато  роботи з  ремонту м’якої  покрівлі житлового будинку по вул. вул. Будівельна,9(2під.).
10.Проводиться робота з боржниками за послуги з утримання житлових будинків з врученням повідомлень-попереджень.
11.Виконано  поточні  роботи  по  заявкам  мешканців:
- виконано  прочистку  внутрішньо  будинкової  мережі  водовідведення  житлового  будинку  по  вул. Будівельна,5.

Начальник Люботинського КЖРЕП ЛМРХО                                                                           П.О.Ткаченко
Дата публікації: 10:40 27.07.2018