Торгівля людьми - сучасний прояв рабства

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними та обережними. А для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном, слід звернути увагу на наступну інформацію: торгівці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств. Також вони розміщують брехливі оголошення в газетах та на стендах, звертаються з пропозиціями просто на вулиці, допомагають матеріально, щоб затягнути людину в боргову кабалу. Часто торгівцями живим товаром виявляються добрі знайомі чи друзі, причому значний відсоток серед них – жінки. Найчастішими формами експлуатації є нелегальна секс-індустрія, примусова праця, сурогатне материнство, втягнення в злочинну діяльність та примусове донорство. Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти.

Діє національна безкоштовна гаряча лінія з питань  торгівлі людьми, яка має короткий номер —  527.

Зі стаціонарного телефону:  0-800-505-501

Відділ з питань праці та зайнятості населення УСЗН

Дата публікації: 14:00 26.07.2018