Участь міського голови Лазуренка Л.І. у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку

Люботинський міський голова Л.І. Лазуренко у складі представницької делегації керівників органів місцевого самоврядування Харківщини на чолі з головою ХОДА Світличною Ю.О. взяв участь у роботі п’ятого засідання Ради регіонального розвитку, яка відбулася 20 березня у м. Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Під час зустрічі Президент П. Порошенко відзначив, що Україна демонструє позитивний розвиток за всіма напрямками проведення реформ: підвищення рівня мінімальної зарплати та її впливу на бізнес і бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, розвитку дорожньої інфраструктури, реформи системи охорони здоров’я та змін у загальній середній освіті.Також Президент підкреслив, що позитивні очікування вже самі собою є матеріальною силою, яка стимулює економічні зростання.

Відбулася конструктивна дискусія, в ході якої обговорювалися економічні питання,  питання соціальної та гуманітарної сфери, інфраструктурні проекти.

Дата публікації: 17:10 21.03.2017