Шановні мешканці міста Люботина!

Комунальне підприємство «Люботинське архітектурно-планувальне бюро» Люботинської міської ради надає допомогу у підготовці наступних документів:

-ескізні наміри забудови присадибної земельної ділянки для отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
-проектна документація на будівництво садибних житлових будинків, дачних і садових будинків, індивідуальних гаражів та інших об’єктів будівництва;
-ситуаційний план і викопіювання в масштабі 1:2000 для цілей електрифікації і газифікації об’єктів будівництва;
-довідка про наявність будівель на земельній ділянці;
-дизайнерські проекти інтер’єрів житлових будинків, квартир.
   За додатковою інформацією та роз’ясненнями Ви можете звернутись за адресою: м. Люботин, вул. Слобожанська №24/1, 2-й поверх щодня з 9-00 години до 16-00 години, окрім суботи та неділі, перерва з 12-00 години до 12-45 години, а також за телефонами: 741-12-88, 0996659476.

КП «Люботинське архітектурно-планувальне бюро» ЛМР

Дата публікації: 09:13 23.07.2018