8 липня – День родини

День родини в Україні відзначається 8 липня. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на день Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу.

У 2017 році в Харківській області було зареєстровано 17,8 тис. шлюбів (у міських поселеннях – 16 тис., у сільській місцевості – 1,8 тис.).

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2017 р. кількість родин Харківської області становила 1111,2 тис.

Кількість домогосподарств із дітьми складала 377,6 тис., з них 23,8% – домогосподарства, які мали дітей у віці до 3 років, 25,2% – у віці 3–6 років, 45,7% – у віці 7–13 років, 11,8% – у віці 14–15 років, 8,0% – у віці 16–17 років.

Кількість домогосподарств без дітей, які складаються з двох і більше осіб, становила 508,9 тис. Майже половина цих домогосподарств складалися з осіб працездатного віку, 28,0% – з осіб непрацездатного віку, 27,1% родин у своєму складі мали одну або більше осіб у непрацездатному віці.

Бажаємо всім українським сім'ям мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!

Заступник начальника Головного управління статистики у Харківській області
                                                              М.О.Тур