Естафети серед дітей у дитячому таборі оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням при ЗОШ №5

11 червня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів міські спортивно – масові, фізкультурно – оздоровчі конкурси – естафети серед дітей у дитячому таборі оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням при ЗОШ №5.

Незабаром закінчують роботу дитячі табори, але діти завжди будуть згадувати про ті розваги, які для них проводили вихователі та гості таборів, як і естафети від КЗ «Спорт для всіх». У всіх видах активного відпочинку учасники із задоволенням змагалися та виборювали призові місця, а це у свою чергу виховує характер, координацію рухів, уважність та почуття колективізму.  За результатами всіх спортивних етапів, всі учасники відзначені грамотами відповідних ступенів,  від Комунального  закладу – міського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

Дякуємо за допомогу в організації заходів директора літнього табору і вихователів!

Всім школярам і їх батькам бажаємо гарного літнього відпочинку, нових перемог та здорового, активного способу життя!!!

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський

Альбом: Естафети серед дітей у  дитячому таборі оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням  при  ЗОШ №5