Офіційний сайт Люботинської
міської ради, виконавчого комітету
Міський голова

Лазуренко Леонід Іванович

Електронні петиції
Анонс подій
22.06.2018
23.06.2018
26.06.2018
Докладніше
Посилання
Пошук
«Казковий світ дитинства»
«Казковий світ дитинства»

Поділитися новиною:

«Казковий світ дитинства»

Заходи у Люботинській центральній дитячій бібліотеці до Міжнародного дня захисту дітей

    На початку літніх канікул під прапором Міжнародного дня захисту дітей, Люботинська центральна дитяча бібліотека  зустрічала вихованців літнього табору ЗОШ №3. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.  Ми робимо свято, щоби послухати дітей та інколи в них повчитися. Діти переглянули слайд-презентацію «Всесвітні пам’ятники книгам».  Бібліотекарі підготували цікаві розваги, провели вікторину «У чарівному світі казок», «Міняю кульку на віршик», конкурс малюнку на асфальті  «Щасливе дитинство». Діти з захопленням малювали  своїх улюблених героїв, найкращі малюнки були відмічені призами та всі без винятку отримали солодощі та повітряні кульки.
Висновком свята стала впевненість: якщо всі діти візьмуться за руки, можна багато чого змінити в цьому житті і на всій нашій планеті.  Ми щиро сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, та отримала багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати завітавши до бібліотеки.
Та на цьому Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора усіх школярів - літні канікули. Проте, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека. Отож, чекаємо на вас щоднини, окрім суботи та  неділі. Проводьте з користю свій вільний час. Слідкуйте за анонсами та беріть участь у різноманітних творчих акціях.
 
                                                                            Директор ЦБС  О.В. Алісова
 
Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства» Альбом: «Казковий світ дитинства»
Web-адреса: lubotin-rada.gov.ua/news/id/1472 | Переглядів: 17Дата публікації: 14:59 01.06.2018
Версія для слабо- зорих