Звіт КЖРЕП за травень 2018 р.

Звіт про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 02.05.2018 року по 31.05.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: вул. Світла,7,11,14, вул. Дмитрівська,51,53, вул. Вільна, 18/24, вул. Деповська, 25/7, вул. Злагоди,9, в-д. Р.Тичинського,1,2б, вул. Слобожанська, 4, пл. Театральна, 5, Шевченківський масив, масив Барабашове поле, вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А., 2, 6, 10А, 49,  вул. Слобожанська, 28, вул. Деповська, 45,52,54,58,58А, вул. Локомотивна,1Г,1В,1Е,1Д,1Ж,2- по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО.

2.Проведено комісійне обстеження представниками Люботинського КЖРЕП ЛМР ХО  житлового будинку по вул. Будівельна,5(кв.4) на звернення мешканців стану внутрішньо будинкової мережі водовідведення  та  козирка над  вхідними  під’їздними  дверима.

3.Проведено комісійне обстеження представниками підприємства на звернення мешканців (кімн.4) внутрішньо будинкової мережі електропостачання гуртожитку по вул. Слобожанська,28 з приводу самовільного втручання кімнати № 10 до внутрішньо будинкової мережі електропостачання місць загального користування (коридор-1 поверх,кухня-щитова).

4.Проведено  комісійне обстеження житлового будинку  по  вул. Деповська,52 (кв.4,кв.12, кв.13,кв.22)  з питання підключення квартир до централізованої мережі водовідведення.

5.Проведено комісійне обстеження підвального приміщення житлового будинку за адресою вул. Локомотивна,1Г  з приводу підтоплення грунтовими водами.

6.Проведено комісійне обстеження представників підприємства на звернення мешканців за адресою в-д. Р.Тичинського,2б (кв.16,кв. 16) стану покрівлі та під’їзду  житлового будинку з приводу проведення ремонтних робіт.

7.Виконано роботи з фарбування газопроводу  житлового будинку  по вул. Слобожанська,4.

8.Виконано  перевірку  димовентиляційних  каналів  багатоповерхових житлових  будинків  згідно графіку на 2018 рік.

9.Виконано ремонт  під’їздів житлового будинку по вул. Слобожанська,4(1під.,2під.,3під.-грунтовка,оштукатурювання стін,стелі,побілка,фарбування).

10.Виконано роботи з зняття  показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  травень місяць 2018 року.

11.Проводиться  робота  з  боржниками  за  послуги  з утримання  житлових  будинків  з врученням повідомлень-попереджень.

12.Проведено дератизаційні роботи по підвалам житлових будинків згідно графіку на 2018 рік.

13.Виконано  роботи  з  ремонту дерев’яних під’їзних  вікон (заміна скла) по житловому будинку  по  вул. Слобожанська,4(2під.).

14.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі водовідведення житлового будинку по вул. Будівельна,5(кв.4-6,0п.м.).

15.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі водопостачання житлового будинку по вул. Шевченко,31(підвал-3,0п.м.).

16.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової  мережі електропостачання житлового будинку по вул. Будівельна,8(2під.,щитова-заміна АВ).

17.Виконано роботи з поточного ремонту м’якої покрівлі житлових будинків по пров. Оранжерейному,4(кв.16-10п.м.),вул. Шевченко,23(кв.13-5п.м.).

18.Виконано роботи з поточного ремонту оголовків житлових будинків по пров. Оранжерейний,4(6шт.),пров. Оранжерейний,4а(6шт.),пров. Оранжерейний,6(6шт.).

19.Виконано  поточні   роботи  по  заявкам  мешканців:

-  виконано  роботи  по  заміні  ламп  місць  загального  користування по  житловим  будинкам вул. Будівельна,15(2під.,3під.),вул. Слобожанська,4 (2під.,3під.), вул. Шевченко,31(1під.), вул. Гавенко,49(3під),ву.Будівельна,8(1під.),вул. гавенко,10а(1під.);

-  виконані  роботи  по  прочистці  внутрішньо будинкової  мережі  водовідведення  житлового будинку за адресою вул. Шевченко,31(1під.),вул. Будівельна,11(2під.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                         П.О.Ткаченко

Дата публікації: 13:59 01.06.2018