Оголошується конкурс

Учасники конкурсів надають заявку до конкурсної комісії. Заявка повинна містити: заяву на участь у конкурсі; інформацію про учасника, підтверджену копіями установчих документів; дані про досвід роботи та кваліфікації підприємств-учасників; обґрунтовані пропозиції учасника про вартість обслуговування об’єкту, який виставляється на конкурс.

Оголошується конкурс по відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою міста, у тому числі доріг міста протяжністю 227 км.
До участі у конкурсі запрошуються підприємства усіх форм власності, які мають відповідну матеріально-технічну базу, досвід роботи або ліцензію на виконання певних робіт для утримання та ремонту об’єктів благоустрою.
Організатор конкурсу – виконавчий комітет Люботинської міської ради (м. Люботин,   вул. Слобожанська, 26, т. 741-27-54, 741-11-63).
Учасники конкурсу можуть отримати конкурсну документацію у відділі з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою (м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, каб. 31,       т. 741-11-63).
Кінцевий термін прийому конкурсних пропозицій – 13 квітня 2017 р.

Оголошується конкурс по відбору підприємств з утримання житлових будинків і прибудинкових територій житлового фонду Люботинської міської ради.
До участі у конкурсі запрошуються підприємства усіх форм власності, установчим завданням яких є надання послуг з утримання житлових будинків і прибудинкових територій.
Учасники конкурсу можуть отримати конкурсну документацію у відділі з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою (м. Люботин, вул. Слобожанська, 26, каб. 31,        т. 741-11-63).
Кінцевий термін прийому конкурсних пропозицій – 13 квітня 2017 р.
Конкурс відбудеться 14 квітня 2017 р.

Оголошується конкурс на надання послуг з утримання об’єктів водопостачання та водовідведення Люботинської міської ради.
Протяжність водопровідних мереж – 117,036 км, протяжність мереж водовідведення – 15,251 км, глибинні свердловини – 4, мілководні свердловини – 4, КНС – 6, КОС – 2, водопровідні насосні станції – 4.
До участі у конкурсі запрошуються підприємства усіх форм власності, установчим завданням яких є надання послуг з водопостачання і водовідведення, а також утримання зазначених об’єктів.
Кінцевий термін прийому конкурсних пропозицій – 13 квітня 2017 р.
Конкурс відбудеться 14 квітня 2017 р.
Дата публікації: 10:14 15.03.2017