У м. Люботині у закладах загальної середньої освіти відбулося свято Останнього дзвоника

Останній дзвоник … Скільки в цьому слові спогадів, радості, світлої печалі та очікувань незвичайності. Для одних дітей цей день – початок веселих канікул, а для випускників – бентежна мить розлуки зі школою .

25 травня 2018 року в усіх закладах загальної середньої освіти міста Люботина проведено Свято останнього дзвоника. Останній шкільний дзвінок пролунав для 117  учнів 11-х  класів нашого міста.

Учнів та випускників привітали представники виконавчого комітету Люботинської міської ради, депутати, а до школярів Люботинської гімназії № 1 зі словами вітання та теплими побажаннями завітали почесні гості:

Почесний громадянин міста Люботина, депутат Харківської обласної ради, директор регіональної філії «Південна залізниця» Уманець Микола Григорович;

міський голова Лазуренко Леонід Іванович;

начальник відділу освіти Люботинської міської ради Стрілець Валерій Васильович.

Від щирого серця вітаємо учнів та вчителів закладів освіти міста Люботина із закінченням  2017/2018 навчального року!

Випускникам 2018 року бажаємо   зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі, перешкоди і придбати ті блага, яких ви прагнете зараз, адже від цього залежить наше майбутнє.

Відділ освіти Люботинської міської ради

Дзвінок останній - перший крок у житті,
Палкий порив і юності надії.
Нехай щастить вам друзі у житті,
І хай здійснять світлі ваші м
рії!

Альбом: