У нашому місті продовжується реконструкція вуличного освітлення

Приємним подарунком для мешканців віддалених вулиць нашого міста – Созівської, Ударної, Дунаєвського, Ювілейної, 50 років Перемоги – стало яскраве вуличне освітлення, яке з’явилося нещодавно.

За минулі вихідні дві електромонтажні бригади у повному обсязі закінчили монтажні роботи з відновлення зовнішнього освітлення та встановили 180 світильників зі світлодіодними лампами на вулицях О. Кошового, Залізнична, Заможна, І. Багряного, Гвардійська, Громадянська, Фісака.

Завдяки новим енергозберігаючим технологіям замість 300 світильників, ми збільшуємо у три рази кількість ліхтарів. Крім того, нові світильники — самостійні, тобто управляються автоматично, за допомогою сутінкового реле, – повідомив перший заступник міського голови Олег Іващенко.

За рахунок коштів обласного бюджету минулого року було збудовано 22 мережі зовнішнього освітлення на суму 1 911 000 грн. Таким чином, проведено реконструкцію системи вуличного освітлення усіх центральних вулиць міста, зараз ведуться роботи у віддалених районах міста.

Також у 2016 році було завершено недобудовану Старо-Люботинську лінію вуличного освітлення вартістю  457 200 грн.

Радник міського голови                            Л. Куденко

Дата публікації: 08:57 15.03.2017