«Вічне слово Кобзаря»

Творчість Шевченка - це книга буття українців, своєрідна візитна картка українського народу. Недаремно Шевченків «Кобзар», як найбільшу святиню й чи не єдине посвідчення про особу брали з собою до невідомої Канади наприкінці XIX століття перші українські переселенці. «Учітеся, читайте і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь» - ці слова великого українського поета ніскільки не втратили своєї актуальності. Ось і сьогодні прозвучало живе слово Тараса Шевченка. І ще раз ми переконуємося у поетичній величі та неперевершеності сили таланту Кобзаря.

10 березня в центральній бібліотеці пройшов міський дитячий конкурс читців «Вічне слово Кобзаря», присвячений творчості Т.Г. Шевченка. Організаторами стали міський відділ культури та міський будинок культури. Конкурс поступово набирає популярності в нашому місті про що свідчить кількість учасників – 40 (в минулому році 25). Оцінювало майстерність конкурсантів поважне жури, у складі:

Голова журі – Член національної спілки письменників України, поет Маковійський Кость Петрович.

Члени журі:

-    Почесний громадянин м.Люботина, переможець обласного конкурсу

читців «Вічне слово Кобзаря», поет Кібальник Олександр Георгійович;

-     Переможець обласного конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря» Зінченко

Наталія Степанівна;

• Призер обласного конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», директор міського краєзнавчого музею Каракаптан Любов Миколаївна;
  • Бібліотекар центральної дитячої бібліотеки Субота Ніна Володимирівна.

Яскраві та емоційні  дитячі виступи нікого з присутніх не залишили байдужими. А журі високо оцінило рівень підготовки учасників.

Поки журі підводило підсумки, до уваги глядачів була представлена літературно-музична композиція у виконанні учасників театрального гуртка будинку дитячої та юнацької творчості.

Всі учасники отримали подяки за участь у конкурсі, а призові місця розподілилися наступним чином:

У номінації «Автор»:

2-ге місце – Ряшин Артем;

1-шє місце – Ляшенко Вероніка.

У номінації «Виконавець» першої вікової категорії (6-11 років):

3-тє місце – Еткало Аліна;

2-ге місце – Батанов Максим;

1-ше місце – Дерій Тимофій та Каліненко Анастасія.

У номінації «Виконавець» другої вікової категорії (12-16 років):

3-тє місце – Еткало Ярослава;

2-ге місце – Головащенко Софія та Галенда Ірина;

1-ше місце – Гиренко Анастасія.

Ми від щирого серця вітаємо призерів з нагородами і бажаємо подальших творчих успіхів та перемог.

Директор міського будинку культури

Р.Л. Еткало

Альбом: «Вічне слово Кобзаря»
Дата публікації: 10:31 13.03.2017