Конкурс журналістських робіт "Історії успіху громад"
Конкурс журналістських робіт \"Історії успіху громад\"

Конкурс журналістських робіт "Історії успіху громад"

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2017 року. До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2016 - 2017 р

Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт "Історії успіху громад". Конкурс запроваджено з метою донести до аудиторії та поширити ідею про те, що перетворення на краще у державі – і в маленькому селі, і в мегаполісі – насамперед, залежать від ініціативності жителів, від їхнього бажання долучитися до відродження величі Харківщини.
Запрошуємо до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, висвітлення особливостей укладу життя у громадах та вдалих місцевих ініціатив, якісні результати реформ - ці та багато інших тем можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.
У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:
- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;
- «Краща онлайн-публікація»;
- «Кращий радіоматеріал»;
- «Кращий відеоматеріал»;
- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».
Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку (https://goo.gl/forms/1LQKiaH4zNB0XvRs1).
Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2017 року.
До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2016 - 2017 р.
Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджуються преміями та дипломами:
1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.
Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста.
З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (http://oblrada-kharkiv.gov.ua) у розділі "Конкурси, гранти".
Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.
Дата публікації: 08:21 13.03.2017