Виставка «Пригоди і романтика»

Люботинська центральна бібліотека запрошує всіх шанувальників морських пригод, захоплюючих морських подорожей на перегляд виставки «Пригоди і романтика».

Здійсніть незабутню прогулянку сторінками «морських книг», де на Вас чекають хвилюючі «Зустрічі з піратами», пригоди в байроновському «Корсарі», стівенському «Острові скарбів». Пірати, корсари, буканьери, флібустьєри давно вже стали героями пригодницьких книжок - часто морські розбійники в них постають романтичними героями, що вирушають в море за щастям з вини обставин чи несправедливості влади... Море незбагнене, таємниче та чисте. Воно нікого не лишає байдужим. Цікавої вам мандрівки!

Директор Люботинської ЦБС Алісова О.В.

Дата публікації: 14:38 09.03.2017