Перелік виконаних робіт за лютий 2017р.

Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, сквер м-н Театральний, центральні вулиці міста (відпрацьовано 456год.).

Проведені роботи по розчищенню від снігу доріг міста (487км.), автобусні зупинки, тротуари, пам’ятники (пам’ятник Афганців, Абдулову в сквері на площі Театральній, пам’ятник у центральному парку відпочинку).

Проведені роботи по розчищенню від снігу (льоду)  дамби по вул.Шмідта-Річкова, вул.Челюскіна, дороги по вул.Слобожанська, вул.Шевченка для водовідведення талих вод.

Проведена робота по посипці  пісчаносолевою сумішшю доріг міста (1580кв.м.), автобусні зупинки, тротуари.

Вивіз сміття від населення по кварталам, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізисних осіб.

Проведені роботи по кронуванню дерев (7шт) на території центрального кладовища по вул.Злагоди.

Начальник ВУКГ ЛМР ХО

П.О.Волинський