Шановні батьки!

З березня 2017 року розпочав свою роботу дитячий гурток «Чарівна майстерня» на базі Люботинської дитячої бібліотеки.

Метою створення гуртка є організація дозвілля та відпочинку дітей міста Люботина, сприяння  підростаючому поколінню у творчій самореалізації, відновленні фізичних та духовних сил, естетичному формуванні творчої особистості. Програма гуртка «Чарівна майстерня» розрахована на дітей  7-14 років.
  Робота гуртка організована з урахуванням досвіду дітей і їх вікових особливостей. Відвідати майстер-класи гуртка  може будь-яка дитина нашого міста безкоштовно. Перше заняття  відбулося 04.03.17 р. на якому діти створили своїми руками весняний топіарій для своїх матусь.
  Для постійної роботи гуртка «Чарівна майстерня» необхідна спонсорська допомога. Запрошуємо спонсорів для партнерства. Благодійником може бути кожен!!!
Майстер – класи будуть проводитися  по суботах о 13:00 протягом 60 хвилин.
   Довідки можна отримати у Люботинській центральній дитячій бібліотеці або зателефонувати за номером:  741-26-88

Директор Люботинської централізованої  бібліотечної системи,

Алісова О.В.