Спортивно – масові змагання з волейболу серед навчальних закладів

06 березня 2017 року Комунальний заклад «Спорт для всіх» разом із відділом освіти Люботинської міської ради провів спортивно – масові змагання з волейболу серед навчальних закладів у яких приймали участь наші чарівні дівчата, яких у цей день всі привітали з наступаючим жіночим святом весни і краси.

За підсумками жіночого турніру перемогла команда ЗОШ №4 у складі: Шушунова В., Обуховська О., Шевкун Г., Шелест Ю., Каракаптан К., Кутасевич К., Сухина Л., Романюк В., друге місце здобула команда НВК №2 у складі: Васильченко О., Редванська М., Шипша К., Давидова В., Ярова Я., Бутенко А., Бездідько Ю, Шихайло К., Вінникова А., Кулак Д., третє місце посіла команда  Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту у складі: Олексійова Д., Русанова Н., Костюк І., Кочаненко А., Лінник А., Гарбуз А., Гарна А., Івченко А. Кращим гравцем у команді ЗОШ №4 визнано Романюк Валерію, у команди НВК №2 Васильченко Олесю, у команди ліцею Русанову Н., у команди ЗОШ №3 Поддубну Діану. Кращим гравцем турніру визнано Шушунову Віолету.
Команда – переможець  змагань отримала Кубок, а  кращі гравці у своїх командах і кращий гравець турніру грамоти від Комунального закладу «Спорт для всіх» Люботинської міської ради, а також переможці і призери отримали грамоти відповідних ступенів від відділу освіти Люботинської міської ради.
Вітаємо всіх дівчат, учасників змагань, а також їх матерів та бабусь із святом!