День 8 березня – свято весни, краси, кохання.

З нагоди Дня 8 Березня у залі професійного ліцею залізничного транспорту відбувся святковий захід, у якому взяли участь міський голова Л.І. Лазуренко, громадськість міста та представники міської ради.

З нагоди Дня 8 Березня у залі професійного ліцею залізничного транспорту  відбувся святковий захід, у якому взяли участь міський голова Л.І. Лазуренко, громадськість міста та представники міської ради.
 У своєму привітанні Л.І. Лазуренко подякував жінкам за їх ніжність і красу, невтомну працю та безмежну  любов, яку вони щедро віддають родині, дітям, суспільству.
Грамотами виконавчого комітету Люботинської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, відданість справі було нагороджено кращих представниць трудових колективів, установ та підприємств міста.
Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участі талановитої молоді міста.
Присутніх привітали дитячий колектив народних інструментів «Люботинські музики», танцювальні колективи «Ай билив», «Монреаль», «Енергія».
Порадували жінок вокалісти– заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Еткало із ансамблем «Однополчани», Інна Грушко, Олена Іващенко, Лілія Саєнко, Любов Сухіна, Марія Безрук, Юлія Палагута, Тетяна Найпак, Сергій Старков, Євген Чурілов, Дана Скляр.
Приємним творчим подарунком для жіноцтва міста від міського голови Л.І. Лазуренка став віртуозний виступ саксофоніста Геннадія Москаленка, вокаліста Марка Літвіна, учасників телевізійного шоу «Україна має талант», учасників міжнародних змагань зі стріт-воркауту – команди Бествей.
Усі виступи творчих талантів принесли учасникам свята весняний настрій та позитивні емоцій.
Альбом: День 8 березня – свято весни, краси, кохання.
Дата публікації: 08:45 09.03.2017