Звіт ВУКГ

Перелік виконаних робіт Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період з 29.03.18р. по 05.04.18р.

1.Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, вулиці міста.
2. Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.
3.Проведені роботи по розчищенню водовідведення по вул.Полтавський шлях.
4. Проведені роботи по поточному ремонту ділянок доріг: перехрестя вулиць Нове життя Княжа. Завоз відпрацьованого щебня на вул.Історична.
5. Проведені роботи по вулечному освітленню: заміна лампочок вул.Слобожанська 63,152,245,247, вул.Харківська 42, вул.Мар’янівська 4/2, вул.Табірна 14, перехресття пров.Кузнечний вул.Вільна.
6. Прибирання та вивіз сміття: вул.Деповська, вул.Гавенка (гаражі), пл-ща Театральна.
7. Виконані роботи по  видаленню дерев: вул.Шмідта 2дерева.
8. Проведені роботи по розчищенню та поточному ремонту (вкладання б/у асфальта) дороги  на території сміттєзвалища, по вул.Злагоди.

В.о. начальника ВУКГ ЛМР ХО                                     Маслак В.В.
Дата публікації: 14:24 06.04.2018