Привітання міського голови з Великоднем

Зі світлим святом Великодня!

Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої  весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
     Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
   Свято Великодня   спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно та  нагадує про те, що кожна людина народжується для добрих справ .
.
 Шановні люботинці!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
    Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні.
    Нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я процвітання України.

Зі святом ! Христос Воскрес!

З повагою,
                                              Л.І.Лазуренко