«Весняний вернісаж»

У березні-квітні 2018 року Управлінням культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації спільно з Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів проводиться Огляд-конкурс учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст Харківської області «Весняний вернісаж».

Він проходить з метою удосконалення навчально-методичної роботи; розкриття творчого потенціалу та професійного самовизначення учнів;  сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності учнівських творчих колективів; збагачення репертуару творчих колективів; популяризації колективного музичення; активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників; розповсюдження кращого педагогічного досвіду; визначення ефективності роботи, аналізу результативності освітньої діяльності початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Харківської області. Конкурс проводиться у  два тури (шкільний та обласний).
14  березня  в  Люботинській дитячій музичній школі відбувся  І відбірковий тур обласного огляду-конкурсу, дипломантами якого стали 9  ансамблів школи (44 учні):
Зведений ансамбль бандуристів - викладач Івахненко Вікторія Яківна
Ансамбль бандуристів молодших класів «Сонечко» - викладач Івахненко Вікторія Яківна
Тріо гітаристів - викладач Дзюба Наталія Миколаївна
Ансамбль гітаристів «Квінтет» - викладач  Дзюба Наталія Миколаївна
Ансамбль баяністів-акордеоністів молодших класів «Етюд» - викладач - Ткаченко Микола Іванович
Шумовий ансамбль «Камертошки» -  викладач  Готвянська Світлана Миколаївна, концертмейстер Терентьєва Людмила Григорівна
Вокальний ансамбль «Родзиночки» - викладач Колесник Ольга Іванівна, концертмейстер Луцюк Ірина Володимирівна
Фортепіанний ансамбль «Квінточки» -  викладач Блезінцова Вікторія Олександрівна
Фортепіанний ансамбль «Триольки»   - викладач Блезінцова Вікторія Олександрівна.
Ці колективи 29 березня представляли  Люботинську ДМШ  у Другому турі, який проходив на базі Мерефянської ДМШ. Там дипломантами стали:
Зведений ансамбль бандуристів у складі: Слєпцова Олеся, Кульмінська Валерія, Еткало Аліна, Піддубна Євгенія, Слєпцова Катерина, Ключка Мирослава, Найпак Катерина, Кульмінська Вероніка, Кузнєцова Анжеліка, Аршава Олена, Репецька Єлизавета, Полюхович Єлизавета та Титаренко Наталія   (викладач Івахненко В.Я.)
Шумовий ансамбль «Камертошки» - у складі: Готвянська Олександра, Репецький Євгеній, Пишкіна Софія, Пишкін Ілля, Бобров Михайло, Лебеденко Михайло, Коновал Арсеній, Крицяк Марія, Бобровська Злата, Гахова Марія, Левченко Дар’я
(викладач Готвянська С.М., концертмейстер Терентьєва Л.Г.)
Ансамбль гітаристів  «Квінтет» - у складі: Талмаз Анатолій, Лупирь Андрій, Гончаров Нікіта, Глущенко Людмила, Еткало Ярослава                                                                         (викладач Дзюба Н.М.)
Гала-концерт за участю переможців ІІ туру шкіл естетичного виховання Харківської області буде проводитись 22 квітня 2018 року в м.Харкові.
Вітаємо переможців та їх викладачів з перемогою. Бажаємо здійснення мрій, невичерпного натхнення й нових здобутків!

Директор ДМШ
Ю.Еткало