ДО ДНЯ СМІХУ

Сміх – це життя!

Перше квітня, або День сміху – це завжди особливе свято, адже воно, не маючи офіційного статусу, так чи інакше торкається кожного. Саме в цей день всі, дорослі і діти, можуть забути про свою повсякденну серйозність і від душі пожартувати і посміятися над оточуючими, а найголовніше – над собою.

В Люботинській центральній  бібліотеці до Всесвітнього дня гумору представлений гумористичний мікс, який включає:  книжково – ілюстративну виставку  «Жарти – це вам не жарти» на якій представлено як твори класиків так і сучасних авторів   і  гумористичні хвилини. Бібліотекарі створили справжню атмосферу свята для своїх  відвідувачів, подарували  усім навколо гарний настрій, позитив і енергію. Тож смійтесь на здоров’я. Нехай у Вас буде завжди чудовий настрій, радісно, тепло та світло на душі! Нехай Вам постійно дарують посмішки, радість та любов !!!

Директор ЦБС    О.В. Алісова

Дата публікації: 15:08 02.04.2018