Звіт про проведену роботу
Звіт  про  проведену  роботу

Звіт про проведену роботу

Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО з 19.03.2018 року по 23.03.2018 року з обслуговування житлових будинків:

1.Вивезено побутове сміття: м-в. Барабашово поле, Шевченківський м-в, вул. Локомотивна,1В,Г,Е,Д,Ж,2,вул.Гавенко,10А,вул. Гавенко,49, вул. Світла,7,11,14,вул. Дмитрівська, 51,53 - 50,25 м3 (по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеження з представниками міської ради житлового приміщення гуртожитку  по вул. Слобожанська,28  з  приводу  фактичного  проживання мешканців, в  ході  комісійного обстеження  проведено  роботу з погашення  заборгованості  за  послуги.

3.Проведено обстеження внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по пров. Оранжерейний,8 (2під.- кв.14) за звернення мешканців з приводу проведення ремонтних робіт внутрішньо квартирної мережі електропостачання.

4.Виконано  перевірку  димовентиляційних каналів багатоповерхових житлових  будинків  згідно графіку на 2018 рік.

5.Виконано роботи з очищення від снігу технічного поверху горищних приміщень  шиферної покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Ціолковського,1 (кв.8), вул. Ціолковського, 3, вул. Будівельна,3.

6.Виконано роботи з  зняття  показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  березень місяць 2018 року.

7.Проводиться  робота  з  боржниками  за  послуги з утримання  житлових  будинків з врученням  повідомлень-попереджень  та  укладанням  договорів  реструктуризації.

8.Виконано відкачку грунтових вод з підвального приміщення гуртожитку по вул. Слобожанська,28.

9.Виконано  поточні   роботи  по  заявкам  мешканців:

- виконано роботи  по  заміні ламп місць загального користування по житловим  будинкам  по вул. Деповська,52(2під.), вул. Ціолковського,8а(1під.), вул.Локомотивна,1Ж(1под.);

- виконано  роботи  по  прочистці  внутрішньо будинкової мережі  водовідведення житлового  будинку  за  адресою  вул. Локомотивна,1Д (1під.,підвал).

Начальник Люботинського  КЖРЕП  ЛМР ХО                                                       П.О.Ткаченко

Дата публікації: 14:14 23.03.2018