Інформація БФ «Карітас»

Торгівля людьми – сучасний вид рабства. Цей бізнес сьогодні займає третє місце у світі за прибутковістю після торгівлі зброєю та наркотиками.

Боротися з цим явищем украй складно. Однак якщо кожен із нас знатиме "ворога" в обличчя і розумітиме, як себе убезпечити, жахливу статистику можна буде значно знизити. Будьте пильні, знайте свої права, бережіть себе та своїх близьких.

Якщо вас, ваших близьких, знайомих спіткала така проблема, ви можете отримати кваліфіковану допомогу в БФ «Карітас». Організація знаходиться за адресою: м.Харків, вул.Ярослава Мудрого, буд. 15 (ст. метро Університет). Контактні телефони:  050 3000449 та 067 5677367.

Також, за додатковою інформацією, ви можете звернутись до Люботинського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, за адресою: м.Люботин, вул.Слобожанська, буд.12. Контактний телефон: 7410963.

Дата публікації: 13:47 01.03.2017