Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності,
Оголошення переможця конкурсу з відбору суб\

Оголошення переможця конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності,

яких залучено на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу

Конкурсною комісією з проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі було проведено конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної експертної оцінки земельної ділянки з метою продажу, а саме: земельна ділянка кадастровий номер 6311200000:26:033:0046 площею 0,1151 га категорії земель житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої: площа Театральна, 3, м. Люботин, Харківський район, Харківської обл.
    У встановлений строк для участі у конкурсі документи було надано 2 учасниками.
    Відповідно до результатів голосування конкурсної комісії  та згідно з протоколом засідання комісії переможцем визнано ТОВ «Центр сучасної оцінки «Актив».

Відділ земельних відносин виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області
Дата публікації: 08:26 24.04.2024