Спортивні заходи

до Всесвітнього дня настільного тенісу та дня фізичної активності

05 -06 квітня Комунальний заклад «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів спортивні змагання з настільного тенісу серед чоловіків та юнаків, а також індивідуальні навчання молоді у шаховій секції, присвячені Всесвітньому дню настільного тенісу, Всесвітньому дню фізичної активності та тижню здоров’я підлітків. Особливо це стосується наших підлітків, які беруть участь у заходах, вони є прикладом для інших, щоб заохотити також бути їх активними, тому що підлітковий вік – це час змін в духовному та фізичному стані. На всіх спортивних заходах ми нагадуємо про важливість здорового способу життя, фізичної активності та її користь для здоров’я і психологічного стану молоді.
     За підсумками турніру з настільного тенісу серед молоді перемогу, а з нею і Кубок здобув Фанасков Олексій, II місце – Великий Данил, III місце посів Бажинов Олександр, які отримали індивідуальні грамоти відповідних ступенів.
    У турнірі з настільного тенісу серед чоловіків переміг Крильцов Вячеслав, II місце  здобув Однороб Ігор, III місце посів Фанасков Олексій, який прийняв участь серед дорослих та підтвердив ріст майстерності серед підлітків, що навчаються у спортивні секції.
   Переможець отримав Кубок і грамоту, а призери - грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.
Дякуємо всім спортсменам за участь у спортивних заходах і чекаємо нових успіхів та перемог!

КЗ МЦФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ» ЛМР ХО
ДИРЕКТОР ЮРІЙ УДЯНСЬКИЙ