Герої не вмирають.

У міській громаді нестерпно болюча втрата – загинув юний Герой Олександр Демченко.

Два роки кривавої війни. росія майже щодня бомбить міста й села України, намагаючись зламати наш народ, та вже весь світ побачив, що Україна – це не та країна, яка може просто впасти. Наші воїни, не шкодуючи власного життя, активними діями завдають окупантам втрат у живій силі та техніці. Але щодня у тяжких боях країна втрачає своїх синів, цвіт нашої нації, безстрашних і мужніх воїнів.

Матрос Демченко Олександр Олександрович, 25.04.2003 р.н., добровольцем захищав Україну з грудня 2023 року, служив стрільцем-снайпером морської піхоти військової частини.

Під час артилерійського обстрілу біля населеного пункту Кринки Херсонської області 19.03.2024 р. при виконанні бойового завдання в складі даного підрозділу, отримав ушкодження, несумісні з життям.

Олександр не встиг створити сім’ю, і з незагойною сердечною раною назавжди залишилися батьки й брат захисника.

Вічна пам’ять і слава відважному сину України, який поклав своє молоде життя на олтар свободи й незалежності України!

Герої не вмирають!

Ми не забудемо і не пробачимо ворогам смерті наших захисників і всіх тих страждань, які принесла росія на нашу землю.

Поховання захисника пройшло 23 березня на Алеї Слави центрального кладовища.

Альбом: Герої не вмирають.
Дата публікації: 11:22 23.03.2024