Звіт

про перелік виконаних робіт Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період з 16.02.18р. по 22.02.18р.

Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, вулиці міста.

Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.

Підготовка  до  святкування «Масленної».

Вивіз сміття: вул.Деповська, вул.Гавенка (гаражі).

Посипка (бородьба з ожеледицею): Технична, Слобожанська, 8Березня, Мюдовська, Данилевського, Першотравнева, Джерелянська, Злагоди, Кооперативна, Табірна, Караванська, Челюскіна, Дмитрівська. Тротуари, сходи: вул.Вільна, Шевченка. Нове життя- Княжа.

Завезення(формування призм) протиожеледних матеріалів на крутих поворотах, підйомах: Шевченка, Деповська (бам), Слобожанська, Будівельна, Вільна, Історична,Полтавський шлях, Тарасівська, Дмитрівська, парк,школи №№2,3,4.

Проведення робіт по розчищенню дороги та переміщенню сміття на території сміттєзвалища, по вул.Злагоди.

В.о. начальника ВУКГ ЛМР ХО                           В.В.Маслак

Дата публікації: 15:19 23.02.2018