міський спортивно – масовий  турнір з шахів «Біла тура» серед збірних команд закладів освіти

21 лютого 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради (Удянський Ю.В,) разом із відділом освіти Люботинської міської ради (Лампанченко К.С.) провели міський спортивно – масовий турнір з шахів «Біла тура» серед збірних команд закладів освіти (по обласному Положенню - 3 юнаки, 1 дівчина), який проходив у спортивному залі ЗОШ №4.

Не виставили свої команди Гімназія №1 і ЗОШ №5. Судді змагань, наші досвідчені шахісти, голова шахового клубу Ярошенко Г.Д. і заступник голови Глушко С.М., допомогали  нам у проведенні змагань. Тим паче, що турнір дуже престижний і масовий, виявляв найкращих, які представники будуть захищати спортивну честь міста на обласних змаганнях серед закладів освіти районів і міст області.

За результатами міського турніру I місце і Кубок здобула збірна команда ЗОШ №4 у складі: Підченко Микола, Пилипенко Антон, Федоров Іван, Теребун Юлія, II  місце у збірної команди НВК №2, у складі: Брехов Дмитро, Циганенко Микита, Орлов Михайло, Орлова Любов, III місце посіла збірна  команда Караванської ЗОШ у складі: Поляшенко Максим, Заєць Микита, Тітов Микита, Капустянська Кристина. Кращі по дошкам: 1 дошка – Васькевич (ЗОШ №6), 2 дошка – Вишневецький (ЗОШ №6), 3 дошка – Федоров (ЗОШ №4), 4 дошка – Теребун (ЗОШ №4).

Команда – переможець отримала Кубок від Комунального закладу «Спорт для всіх», а також всі три збірні команди призери отримали грамоти відповідних ступенів від відділу освіти Люботинської міської ради.

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський