15 лютого2018 року ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав

віддаємо шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан.

Афганська війна  потребує  глибокого  осмислення.   Немає такого комп’ютера, щоб водночас здобути всі її уроки, політичні й військові, які необхідні для долі суспільства. Тому нехай пам’ять пророкує:   що було?  як було?  і чи правильно було? А для тих, хто воював в Афганістані, вона назавжди залишиться обпаленою юністю і спогадом про справжню чоловічу дружбу.

Діди наші думали, що війна проти фашизму остання, та вони не знали, що їх онуків також називатимуть ветеранами. Які співзвучні події, які схожі часи – колись і нині. Сьогодні десятки тисяч новітніх героїв захищають Україну на Східному фронті. Тому й доблесть козацька не вмирає, а передається з пам'яттю поколінь. На зміну батькам стають сини. З вірою  в ласку Матері Божої стоять на захисті Вітчизни наші воїни.

З нагоди цієї дати Люботинська центральна дитяча бібліотека презентує виставку-спогад «Ціна чужої війни».

Всіх бажаючих запрошуємо завітати до нас.

Колектив  Люботинської  центральної

дитячої бібліотеки