«Чорнобиль не має минулого часу»

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З 13 по 18 грудня 2023 року у Люботинській публічній бібліотеці розгорнуто виставку-спогад, приурочену до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою: «Чорнобиль не має минулого часу».
14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком.
Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня. В довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин, які нанесли непоправної шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людей. Понад 600 тисяч осіб ціною власного життя та здоров’я боролися з наслідками аварії, отримавши найвищі дози опромінення.
Пам’ятаймо про героїзм та самопожертву учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Саме їхніми зусиллями вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.
Запрошуємо всіх охочих ознайомитись з документами виставки.
Альбом: «Чорнобиль не має минулого часу»
Дата публікації: 08:26 14.12.2023