Увага! Зміни в положенні!

ПОЛОЖЕННЯ про міський відбірковий тур регіонального конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченого творчості Т.Г. Шевченка.

Увага! Зміни в положенні!

про міський відбірковий  тур регіонального конкурсу читців
«Вічне слово Кобзаря»,
 присвяченого творчості Т.Г. Шевченка.

I.  Мета відбіркового туру.
Залучення мешканців Люботина до літературного надбання українського генія, національного пророка, художника і поета Т.Г. Шевченка. Розкриття краси поетичного слова, виявлення і підтримка талановитих аматорів м.Люботина – поетів і читців. Конкурсний відбір учасників регіонального конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря»,  присвяченого творчості Т.Г. Шевченка.

II. Організатори відбіркового туру .
-Люботинський міський відділ культури;
-Люботинський міський будинок культури.

IІІ. Умови проведення
У відбірковому турі беруть участь виконавці-аматори, автори міста Люботин, ознайомлені з Положенням. Переможці, володарі Гран-прі  попередніх 2-ох регіональних конкурсів до участі не допускаються.
У категорії «Діти» кожний заклад на відбірковий тур може представити не більше двох учасників.
Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:
- 1 категорія («Діти») віком до 16 років включно;
- 2 категорія («Дорослі») віком від 17 років.
Конкурсна програма містить такі номінації (на вибір учасників):
- номінація «Виконавець» передбачає обов'язкове виконання двох творів, а саме: один вірш або уривок з прози Т.Г. Шевченка національно - патріотичного змісту, другий - вірш будь-якого автора про Т.Г.Шевченка. Виконання творів з іншою тематикою не допускається.
- номінація «Автор» - один вірш на вільну тему національно-патріотичного змісту, другий, присвячений Т. Г. Шевченку; (Учасники цієї номінації разом із заявкою обов’язково надсилають  тексти своїх творів, за можливістю у електронному вигляді).
Тривалість конкурсної програми до 5 хвилин.
Виступи учасників конкурсу оцінюються журі за 10-бальною системою.

ІVКритерії оцінювання:
- повнота і виразність розкриття теми твору;
- сценічність (пластика, костюм, культура виконання);
- дикція;
- відповідність репертуару віковим особливостям виконавців:
- майстерність та самобутність виконання (у номінації «Виконавець»)
- художній рівень твору та його зміст (у номінації «Автор»);

VНагородження учасників.
Всі учасники нагороджуються Подякою  за участь у міському відбірковому турі. Журі обирає двох учасників (незалежно від категорії та номінації) які будуть представляти м.Люботин на регіональному  конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря»,  присвяченого творчості Т.Г. Шевченка.

Рішення журі оскарженню не підлягає.

VIПрограма проведення.
Відбірковий тур проводиться  02 березня 2018 року у приміщенні Люботинської центральної бібліотеки (вул. Слобожанська, 10). Початок – о 14.00.

Заявки приймаються до 23 лютого 2018 року електронною поштою lvk@ukrpost.ua, або в друкованому вигляді  за адресою: м.Люботин, вул. Слобожанська,10 (приміщення центральної бібліотеки, 1 поверх, праве крило). Еткало Роман Леонідович.
Тел. 741-11-53.

З А Я В КА
на участь у міському відбірковому турі регіонального конкурсу читців
«Вічне слово Кобзаря», присвяченому творчості Т.Г. Шевченка