Звіт ВУКГ (02.02-08.02.18)

Перелік виконаних робіт Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період з 02.02.18р. по 08.02.18р.

Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, вулиці міста.

Проведені роботи по видаленню аварійних дерев: вул. Полтавський шлях (кладовище №6) 10шт.

Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.

Посипка (бородьба з ожеледицею): вул.Першотравнева, вул.Шмідта, вул.Злагоди, вул.Травнева, вул.Челюскіна, вул.С.Шумицького, вул.Кооперативна, вул.Табірна, вул.Шевченка, вул.Деповська (БАМ), вул.Тарасівська, вул.Гавенка, пров.Мереф’янський, вул.Злагоди, вул.Вільна, вул.Будівельна, вул.Ціолковського, вул.Джерелянська. Тротуари: вул.Джерелянська, вул.Злагоди, вул.Слобожанська. Сходи: вул.Лікарнянна, вул.Шкільна, пров.Санітарний, автобусні зупинки.

Завезення(формування призм) протиожеледних матеріалів на крутих поворотах, підйомах: Шевченка, Вільна, Слобожанська.

Проведення робіт по розчищенню дороги та переміщенню сміття на території сміттєзвалища, по вул.Злагоди.

Начальник ВУКГ ЛМР ХО                                П.О.Волинський

Дата публікації: 14:07 09.02.2018