Результати роботи Люботинської міської ради говорять самі за себе!
Результати  роботи Люботинської міської ради говорять самі за себе!

Результати роботи Люботинської міської ради говорять самі за себе!

Згідно рейтингової оцінки, яка проводилася Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, місто Люботин за соціально-економічним розвитком серед міст обласного підпорядкування та районів області за усіма напрямами посів І місце у І півріччі 2017 року.

Рейтингова оцінка враховувала такі показники:
-фінансова самодостатність;
-економічна ефективність;
-інвестиційний розвиток;
-ефективність ринку праці;
-розвиток інфраструктури;
-соціальний захист.
Головним чинником успішного розвитку міста є його фінансова самодостатність.
Так за І півріччя 2017 року міський бюджет поповнився на 27571,0 тис. грн. власних надходжень загального фонду, що на 44,2% ( +8445,8 тис. грн). більше  ніж за І півріччя 2016 року.
Найбільша частка надходжень належить податку на доходи фізичних осіб - 62,6% і складає 17254,5 тис. грн., що на 46,6% більше ніж у відповідному періодi минулого року.
Також одними з головних фінансово потужних складових доходів міського бюджету залишаються єдиний податок та плата за землю.
 Протягом І півріччя 2017 року єдиного податку надійшло 3819,0 тис.грн., що становить 126,4% виконання плану (+797,4 тис.грн). Надходження  єдиного податку порівняно з минулорічним періодом збільшились на 1548,5 тис.грн. (68,2%).
Надходження по платі за землю складає  2328,2 тис. грн. План за звітний період виконано на 110,1% (+213,1 тис.грн).  Порівняно з минулорічним періодом надходження збільшились на 16,4% (+328,7 тис.грн).
До спеціального фонду міського бюджету міста (без урахування трансфертів) за І півріччя 2017р. надійшло 2655,4 тис. грн., забезпечивши виконання бюджетних призначень на 199,6%.
До бюджету розвитку спеціального фонду надійшло 336,0 тис. грн. а саме:
-надходженнякоштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту склали 14,6 тис. грн.;
-надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення 321,4 тис. грн.
Зростання на44,2% % доходу місцевого бюджету свідчить про успішність реформи децентралізації та про впевнений рух міста Люботина в напрямку сталого зростання економіки.
Рейтингова оцінка соціально-економічного розвитку районів та міст Харківської області за ІІ півріччя 2017 року ще не проводилася.
 За результатами 2016 року Люботин посів 4 місце за рейтингом соціально-економічного розвитку районів та міст області.
Дякуємо громаді за плідну спільну працю, підтримку та загальний внесок у розвиток рідного міста!

Радник міського голови
Лідія Куденко