Герої не вмирають.

Смертю хоробрих загинув Олексій Гиренко.

Другий рік триває війна, російські окупанти не полишають спроби захопити нові населені пункти. Та Сили оборони України, проявляючи непереборну волю, стримують штурми росіян, і метр за метром звільняють територію України. Сьогодні воїни тримають наше небо, і боронячи рідну землю, своєю мужністю і незламністю показали всьому світові, що українці – нація нескорених і незламних. Наші воїни – скромні, та в кожного з них є історія, яка варта багатьох книг; і кожен із них своїм подвигом вписує славні сторінки в історію нашої Перемоги. Та, на жаль, не всі наші захисники повертаються з поля бою. Жорстока війна забирає найкращих.
   Сумне сповіщення про непоправну втрату вручили сім’ї нашої міської громади. 9 листопада при виконанні бойового завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету України від збройної агресії російської федерації, в районі населеного пункту Новодарівка Запорізької області загинув наш земляк, солдат Гиренко Олексій Юрійович, 07.05.1988 р.н.
   Жодні слова не втамують сердечний біль утрати для рідних, і не загоять рани в їх душі. У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед подвигом Героя. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця. Сил їм пережити втрату рідної людини.
   Вічна слава і світла пам'ять мужньому воїну.
   Поховали Олексія Гиренка з усіма військовими почестями 14 листопада на Алеї Слави кладовища № 18 (м. Харків).
  Ми не забудемо і не пробачимо ворогам смерті наших Героїв.
  Дякуємо за самопожертву і героїзм заради нас і заради існування України. Герої не вмирають.
Альбом: Герої не вмирають.
Дата публікації: 08:11 14.11.2023