Виконавчий комітет Люботинської міської ради, депутатський корпус та міська громада

щиро вітають Володимира УСОВА, начальника Харківської районної військової адміністрації з днем народження!

Шановний Володимире Вікторовичу, прийміть найщиріші привітання з нагоди дня народження і побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, вірних рішень і безперечних успіхів у Вашій діяльності та особистих досягнень у роботі.
     Нехай і в подальшому оптимізм, надія і віра допомагають Вам долати труднощі, а сім’я, колеги та друзі будуть надійною підтримкою в житті.

З великою повагою і побажаннями Перемоги і мирного неба, Люботинська міська територіальна громада
Дата публікації: 14:33 07.11.2023