ВУКГ ЛМР ХО надає перелік виконаних робіт за січень 2018 року.
ВУКГ ЛМР ХО надає перелік виконаних робіт за  січень 2018 року.

ВУКГ ЛМР ХО надає перелік виконаних робіт за січень 2018 року.

1.Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, вулиці міста.

2.Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.

3.Прибирання та вивіз несанкціонованного звалища побутових відходів по вул. Тарасівській, вул. Деповська, вул.Гавенка (гаражі), вул.Касіча (гілля). Вивіз сміття на кладовищах №1, 4, №8.

4.Проведенні роботи по кронуванню:  вул.Злагоди (р-н ст.Перекошка).,вул.Касіча 15 – 3 дерева, вул.Садова 47 – 3 дерева, вул.Шевченка 27.

5.Проведені роботи по поточному ремонту ділянки дороги по вул. Слобожанській (зупинка В.Причипилівка) для під’їзда громадського транспорту.

6.Проведені ремонтні роботи по вуличному освітленню по вул.Вільній, вул.Полтавський шлях.

7.Демонтаж новорічної ялинки (пл-ща Соборна).

8.Посипка доріг (бородьба з ожеледицею): вул. Слобожанська, вул.Полтавський шлях, вул.Шевченка, вул.Громова, вул.Шмідта, вул.Мюдовська, вул.Деповська, вул.Травнева, вул.В.Данилевського,, вул.Першотравнева, вул.8Березня, вул.Злагоди.,«БАМ», Гавенка, Караванська, Княжа, Челюскіна, Тарасівська, Дмитрівська, Джерелянська, тротуар вул.Слобожанська, тротуар вул.Джерелянська, сходи вул.Лікарняна, сходи вул. Шкільна.

9.Завезення(формування призм)   протиожеледних  матеріалів на крутих поворотах, підйомах: вул. Челюскіна, вул.Слобожанська, вул.Історична, вул.Громова, вул.Шмідта, вул.Мюдовська,  пров.Водопровідний, вул.Першотравнева, вул.Деповська, вул.8Березня, Шевченка, Вільна,  Деповська, Злагоди, Травнева.

10.Розчистка від снігу та посипка (протиожеледними  матеріалами)  під’їздів до  зупинок громадського транспорту

11.Розчистка від снігу доріг міста: Слобожанська, Деповська, Травнева, Шевченка,Тарасівська, Світла, Княжа, Дмитрівська, Садова, Нове життя, Коцюбинського, Гавенка, Вільна, Кузнечний, Зелена, Хіжна, Полтавський шлях, Історична, Історичний, Заряна, Ю.Бобрицького, Л.Українки, Космонавтів, Гончара, Злагоди, Прибрежна, 8Березня, Караванська, Ревчаньска, Ахтирський, Громова, Шмідта, Мюдовська, В.Данилевського, Московська,  Першотравнева, Ударна, Созівська, Підгірна, Комінтерна, Сухой ярок,  Гагаріна, Курортна, БАМ, Кооперативна, Лозова, Джерелянська, Іванівська, Тичинського, Технична, Одеська, Техничний, Блюхера, Півнична, Півничний, Коротичанська, Сергіївський, Сергіївська, площа Соборна, Залізнична, Заможня, Гражданська, Камишевата, О.Кошевого, с. Коваленки, Низова, Ширшова, в-д Урожайний, Мічуріна, Східна, Табірна, Тарасівська,  Княжа, Пшенична, Вільна, Клубна, Кузнечний, Гребельний, Вільний, Островського, Лобоновський,  Дуншовська, Кринична, Олексіївський, Змагання(вул.пров.), Пугачова,  Партизанська, Санжарівська, Касіча, Одеська,Червона, Зелена, Свято-Миколаївська,  Будівельна, Ціолковського, Робоча, Гастела, Ветиренарна, пров.Військовий,  пров.Оранжерейний, Фісака, (кладовища №3,6,7, парковка горсовет, райвідділ, міська лікарня, школи, дитячі садочки, міський парк відпочинку).

12. Розчистка від снігу дамб для водовідведення талих вод: Челюскіна, Кооперативна, Злагоди, Караванська, 8Березня. Вул.Слобожанська-Історимчна, вул.Деповська-пров.Жилкопівський.

13.Встановлення табличок з назвами вулиць.

14.Проведення робіт по розчищенню дороги та переміщенню сміття на території сміттєзвалища, по вул.Злагоди.

Начальник ВУКГ ЛМР ХО                       Волинський П.О.

Дата публікації: 13:49 07.02.2018