Дякуємо за подаровані книги!

Здійснюйте добро, поки ви існуєте! Дені Дідро

Велике Вам спасибі, шановні мешканці міста, читачі котрі люблять книги і хочуть нею поділитися з іншими!
 Дарунки книг в рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" бібліотекам – це форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Більше  1000 примірників книг  поповнили фонд бібліотеки і будуть корисні всім. Багато люботинців  вже принесли чимало цікавої, потрібної літератури. Серед подарованого нові книги: енциклопедії, словники, альбоми, сучасна художня література.  Якщо у Вас удома є прочитані книги, Ви можете подарувати їм нове життя.
Запрошуємо підприємців, депутатів і просто всіх городян долучитися до благодійної акції 2018 року «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане  гарним співрозмовником, чи додасть гармонії у життя.
Колектив бібліотеки впевнений, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання підростаючого покоління, відродженню культури та духовному зростанню. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

Колектив  Люботинської  ЦБС
Дата публікації: 11:27 05.02.2018