Життя не перемогти, допоки живе любов, і поки народжуються діти!

У міській громаді сьогодні пов’язали свої долі в одну Андрій та Анастасія.

Другий рік Україна у визвольній війні мужньо протистоїть рашистам. І здається, що ось-ось виженемо орків, і зовсім скоро прийде до нас такий бажаним мир. Та Перемога однозначного буде за нами, ми віримо в неї, віримо в наші Збройні Сили, які нині обстоюють майбутнє рідної України.
     І ще ми твердо знаємо, що любов сильніша за війну. Любов є символом сили і незламності народу. Тож українці створюють сім’ї і планують спільне щасливе майбутнє. Бо кохання – одне з найважливіших почуттів у житті людини, воно зцілює поранені війною душі, дарує сили боротися і долати життєві негаразди.
     У міській громаді сьогодні пов’язали свої долі в одну Андрій та Анастасія. Ми щиро вітаємо наших молодят із важливою подією у сімейному житті і бажаємо, щоб переможна сила кохання і вірності допомагала бути щасливими на довгі-довгі роки. Хай здійснюються всі мрії у квітучій і вільній Україні, і хай народжуються дітки для життя і миру! Все буде Україна! #одружені_під_час_війни
Дата публікації: 15:21 17.10.2023