Спортивно – масові заходи серед дітей у шахово – шашковому клубі

03-04 лютого 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради проводив спортивно – масові заходи серед дітей у шахово – шашковому клубі (голова Ярошенко Г.Д.) та міський турнір з тенісу настільного серед різновікових груп населення, який проходив у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту. Директор ліцею Агеєва О.О. всіляко підтримала його організацію та проведення, за що ми їй щиро дякуємо!

Під пильним керівництвом  тренера юні шахісти відзвітували про виконання домашніх завдань, грали між собою спаринги, розігрували нові комбінації, а  також отримали задачі, які треба виконати вдома.

Вперто проходили поєдинки у міському турнірі з тенісу настільного, де багато досвідчених майстрів не хотіли уступати перемогу супернику. По положенню змагань із двох груп далі проходили по 2 чоловіка , хто зайняв у групі перші місця розігрували перше і друге  місце, а другі ракетки розіграли третє призове  місце. За результатами міських змагань I місце, а з ним і Кубок від КЗ «Спорт для всіх» виграв Кіпрік Олександр, II місце у Гудкова Олександра, III  місце посів Федоряченко Микола.  Призерам були вручені грамоти відповідних ступенів.

На наступній неділі (08.02.18р.) КЗ «Спорт для всіх» буде проводити міський турнір з тенісу настільного серед збірних команд закладів освіти. Будемо чекати кращих юнаків та дівчат на змаганнях, де вони будуть змагатися за честь своєї школи, та виберемо кращих для обласних змагань.