Зональні змагання чемпіонату України з баскетболу

1 лютого 2018 року у Валківському районі Харківської області на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського відбулися зональні змагання чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів 2000 та 2003 років народження.

Участь у змаганнях взяли команди Валківського, Краснокутського, Богодухівського, Коломацького, Нововодолазького районів, а також команди м. Люботин та м. Лозова. Всього 33 команди із загальною кількістю 132 учасника

За перемогу боролися і чотири команди закладів загальної середньої освіти м. Люботина (Люботинська гімназія № 1, Люботинський НВК № 2, Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Всі наші баскетболісти показали високий рівень підготовки. За підсумками змагань команди юнаків 2003 та 2000  років народження та команда дівчат 2000 року народження посіли треті місця в підгрупах (V місця в загальному заліку).

Команда юнаків 2000 року народження: Кімлик Олексій, Красніков Володимир, Левченко Максим, УсатовНикита (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Команда юнаків 2003 року народження: Лупирь Андрій, Міщенко Владислав, Поляков Геннадій,  Яловенко Костянтин (Люботинська гімназія № 1).

Команда дівчат 2000 року народження: Атращенкова Анастасія, Ковтун Ангеліна, Літкевич Жанна, Кулик Мирослава (Люботинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Серед дівчат молодшого віку (2003 року народження і молодше)команда Люботинського НВК № 2  у складі Бездідько Юлії, Вінникової Аліна, Кулак Дар’ї, Шихайло Катерини (вчитель –Загнойко Р. С.) виборола І місце та вийшла у фінал Харківської області. У фінальній грі наші дівчата зустрілися з командою з м. Богодухова і добилися перемоги на останніх секундах матчу. Вітаємо переможців змагань! Відділ освіти висловлює подяку вчителю фізичної культури Люботинського НВК № 2  Загнойку Р. С. за якісну підготовку учнів  до змагань.

Начальник відділу освіти В. В. Стрілець

Альбом: Зональні змагання чемпіонату України з баскетболу