Перелік виконаних робіт Виробничим управлінням комунального господарства по м. Люботин в період з 26.01.18р. по 01.02.18р.

Прибирання, вивіз сміття: автобусні зупинки, парк відпочинку, вулиці міста.

Розчистка від снігу під’їздів до  зупинок громадського транспорту.

Вивезення побутових відходів від населення, бюджетних організацій, підприємств та установ, юридичних та фізичних осіб.

Посипка (бородьба з ожеледицею): Слобожанська, Полтавський шлях, Шевченка, Громова, Шмідта, Мюдовська, Деповська, Травнева, «БАМ», Гавенка, Караванська, Княжа, Челюскіна, Тарасівська, Дмитрівська, Джерелянська, тротуар вул.Слобожанська, тротуар вул.Джерелянська, сходи вул.Лікарняна, сходи вул. Шкільна.

Розчистка від снігу доріг міста: міський парк відпочинку, в-д Урожайний, Мічуріна, Східна, Слобожанська, Полтавський шлях, Злагоди, Кооперативна, Табірна, Шмідта, Мюдовська, Данилевського, Першотравнева, Московська, Тарасівська, Дмитрівська, Княжа, Пшенична, Вільна, Клубна, Кузнечний, Гребельний, Вільний, Островського, Лобоновський, Ревчанська, Дуншовська, Кринична, Олексіївський, Змагання(вул.пров.), Пугачова, Шевченка, Партизанська, Санжарівська, Касіча, 8Березня, м-н Соборний, Одеська, Караванська, «БАМ», Технична, Гавенка, Деповська, Джерелянська, Червона, Зелена, Свято-Миколаївська, Тичинського, Будівельна, Ціолковського, Робоча, Гастела, Ветиренарна, пров.Військовий, Громова, пров.Оранжерейний, Фісака, Залізнична,  кладовища №3,6,7, дитячий садок №2, школа №2, міська лікарня.

Розчистка від снігу дамб для водовідведення талих вод: Челюскіна, Кооперативна, Злагоди, Караванська, 8Березня. Вул.Слобожанська-Історимчна, вул.Деповська-пров.Жилкопівський.

Завезення(формування призм) протиожеледних матеріалів на крутих поворотах, підйомах: Шевченка, Вільна, Слобожанська, Деповська, Злагоди, Травнева.

Встановлення табличок з назвами вулиць.

Проведення робіт по розчищенню дороги та переміщенню сміття на території сміттєзвалища, по вул.Злагоди.

Начальник ВУКГ ЛМР ХО                           П.О.Волинський

Дата публікації: 08:07 05.02.2018