Звіт

про проведену роботу Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 29.01.2018 року по 02.02.2018 року з обслуговування житлових будинків

1.Вивезено побутове сміття: Шевченківський м-в, вул. Гавенка, 10а, вул. Гавенка, 49, вул.Дмитрівська, 51, 53, вул. Світла, 7, 11, 14, вул. Локомотивна, 1Г, 1В, 1Е, 1Д, 1Ж, 2-31, 9 м3(по договору  з  ВУКГ ЛМР ХО).

2.Проведено комісійне обстеженнявнутрішньо будинкової мережі водопостачання та водовідведення по житловому  будинку за адресою  вул. Гавенка,10а (5під.-кв.46) на  звернення  мешканців.
3.Проведено комісійне обстеження покрівлі з приводу виконання ремонтних робіт по житловому  будинку за адресою  вул. Світла,7 (2під.-кв.16) на  звернення  мешканців.
4.Виконано роботи по ремонту внутрішньо будинкової мережі водовідведення житлового  будинку  по  вул. Гавенка,10а (5під.,підвал-6,0п.м.).
5.Виконанороботи поочистцім’якої покрівлі від снігу та льоду житлового будинку по вул. Світла,7.
6.Проведено роботу з боржниками за послуги з утримання житлових будинків.
7.Виконано  поточні роботи  по  заявкам  мешканців:

-  виконані роботи по прочистці внутрішньо будинкової мережі водовідведення  житловогобудинку за адресою вул. Локомотивна,1В(1під.,підвал.);

- виконано роботи по заміні ламп місць загального користування по житловим будинкам по вул. Дмитрівська, 53(1під.), вул. Світла,11(3під).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                   П.О.Ткаченко

Дата публікації: 15:28 02.02.2018