Національний конкурс «Благодійна Україна-2017»

Повідомляємо, що відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 25.01.2018 № 26/0/91-18/234 в Україні буде проводитися Національний конкурс «Благодйна України – 2017».

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценацтва та волонтерства в Україні шляхом публічної стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій) незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок – 15.02.2018 року. Додаткову інформацію можна отримати у організаторів конкурсу за тел. 067-164-04-11,

е-mail:konkurs.blago@gmail.com

Управління соціального захисту