Здійснено перерахунок призначених субсидій

на відшкодування житлово-комунальних послуг з січня 2018 року в зв’язку з зміною соціальних нормативів на електропостачання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 01.01.2018 року  змінилися соціальні нормативи користування послугами з електропостачання для надання субсидій.

Управлінням соціального захисту населення проведено перерахунок   призначених субсидій відповідно до вимог чинного законодавства, без звернення громадян.

В середньому загальний розмір призначених субсидій  з січня 2018 року по травень 2018 року по кожному домогосподарству щомісячно зменшився на 33,6 грн.

Люботинської міської ради

Дата публікації: 15:11 02.02.2018