1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана
1 жовтня  -  Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Щороку 1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день надає додаткову можливість висловити свою глибоку повагу до людей, які відбудовували країну в роки повоєнного лихоліття та закладали основи незалежної нашої держави.

На долю ветеранів і людей поважного віку випали тяжкі випробування. Вони пережили голодомори, війну, але їх старанна і самовіддана праця стала основою нинішнього благополуччя нашої країни.

У цей святковий день прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради майбутнього України. Бажаю вам міцного здоров’я, сердечного тепла та любові.  Оптимізму, благополуччя і щасливого довголіття!

Перемоги і мирного життя у вільній Україні!

З повагою міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

Дата публікації: 07:00 01.10.2023