Згадаємо полеглих Героїв.

Тарас Коваленко

Триває визвольна війна українського народу, і переможна історія нашої країни, на превеликий жаль, переплітається із втратами Героїв.
  Сьогодні виповнився рік із дня загибелі воїна-захисника Тараса Коваленка. Герой загинув під час проведення наступальних дій біля передмістя Лиману Донецької області.
   Тарас був санітаром медичного пункту механізованого батальйону, сміливим і незламним воїном-оборонцем. Він із перших днів війни став на захист України і зі зброєю в руках у складі загону Територіальної оборони захищав село Циркуни. З 19 квітня воював у складі Збройних сил і звільняв міста Мар’їнку, Курахове та Лиман.
   Дякуємо за Подвиг, за безмежну відданість і любов до України, та низько вклоняємося світлій пам’яті воїна-захисника.
Герої не вмирають!
Україна переможе!