До Міжнародного дня миру

Діти та молодь – це наше майбутнє, заради них наші воїни боронять від ворога Україну, щоб вони могли жити у вільній країні, навчатися, гратися, радіти кожному дню!

Слово мир для українців з 24 лютого 2022 року набуло особливого значення. Ми усі чекаємо на мир у нашій державі, коли кожен наш захисник повернеться до своєї родини, коли наше небо та земля перестануть здригатися від страшних звуків вибухів, коли  більше не звучатиме сирена.  І тому ми з великою надією і вірою зустрічаємо разом з усіма  Міжнародний  день миру.

Символічно у цей день було проведено засідання ініціативної групи по утворенню Молодіжної ради при Люботинській міській раді. Молоді активісти громади вирішили розпочати цю справу саме  цього дня, бо молодь нашої громади понад усе бажає, щоб скоріше наступив мир. Юні та активні, вони понад усе бажають скорішої перемоги та миру для нашої України.

З нагоди Міжнародного дня миру у Люботинській бібліотеці для дітей  оформлено книжкову виставку  «Хай буде мир віднині і довіку». У книгозбірні на відвідувачів чекає велика яскрава експозиція світлин та малюнків із фондів бібліотеки, присвячених темі миру  «Мир очима дітей». Дітям   запропоновано  долучитися до заходу, і залишити свої  побажання нашій рідній Україні. Манченківська бібліотека-філія підготувала перегляд літератури «Хай буде мир на рідній Україні». Травнева бібліотека-філія оформила привітання та запропонувала своїм користувачам намалювати голубів миру.

Відділ культури , молоді та спорту

Люботинської міської ради

Альбом: До Міжнародного дня миру