Нагороди знайшли Героїв, на жаль, посмертно.

Герої не вмирають! Слава Героям!

Понад півтора року триває повномасштабна війна в Україні, і кожен військовий, який став на захист рідної землі, є Героєм. Завдяки стійкості та мужності воїнів, Перемога обов’язково буде за нами.
Але ціна нашої незалежності дуже висока. За волю та незалежність України наші Герої віддали найцінніше – власне життя, і зробили все, що можливо, аби зупинити ворога. Імена тих, хто загинув за Україну, навіки вписані в історію нашої країни.

Указами Президента України за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  нагороджено орденом “За мужність” ІІІ  ступеня:
            СОКОЛОВА Вадима Володимировича (посмертно) – старшого солдата  (Указ №485/2023 від 11 серпня 2023 р.)
            МІЗЯКА Микиту  Сергійовича  (посмертно) – солдата  (Указ №550/2023 від 01 вересня 2023 р.)
            ІЩЕНКА Дмитра  Сергійовича  (посмертно) – солдата  (Указ №553/2023 від 03 вересня 2023 р.)
            ШИМОНА Руслана  Олександровича (посмертно) – солдата (Указ №553/2023 від 03 вересня  2023 р.)
            БЛІЗНЯКОВА Андрія Семеновича  (посмертно) – молодшого сержанта  (Указ 579/2023 від 12 вересня 2023 р.)
            ГРИЦЕНКА Руслана Олександровича (посмертно) – солдата (Указ 579/2023 від 12 вересня 2023 р.)
            ПОТУПЧИКА Сергія Анатолійовича (посмертно) – солдата (Указ 579/2023 від 12 вересня 2023 р.)
            КОПЛИКА Олега Геннадійовича (посмертно) - старшого сержанта (Указ 578/2023 від 12 вересня 2023 р.)

Подвиг, жертовність та патріотизм Героїв-захисників назавжди залишаться у нашій вдячній пам’яті. Вічна пошана та слава.

Герої не вмирають!
   Слава Героям!

Альбом: Нагороди знайшли Героїв, на жаль, посмертно.
Дата публікації: 14:08 14.09.2023